sobota, 6 października 2012

ko_MODA / SiScolorful
Tym razem ko_MODA postawiła na szaliki. W końcu mamy jesień.

Kto?
SiScolorful to projekt dwóch przyjaciółek bliskich sobie niczym siostry – Natalii Radziejewskiej i Julianny Marczyńskiej.

Co?
Bezszwowe bawełniane szale w ponad 100 (jak dotąd) odcieniach, które dodatkowo są wielofunkcyjne, ponieważ sposób ich ubioru uzależniony jest od pomysłu i wizji właściciela. Można ich użyć np. jako sukienkę, spódnicę, tunikę, bluzkę czy kardigan. Szale nie są zarezerwowane wyłącznie dla pań i cieszą się powodzeniem również u mężczyzn – także każdy w SiScolorful znajdzie coś dla siebie, na każdą porę roku, dnia i nocy.

Jak?
Szale wychodzą spod rąk dziewczyn, które nie tylko dbają o to, by były one wykonane z najlepszej jakości materiałów, ale i nieustannie starają się powiększać i tak już bogatą ich gamę barw.

Dlaczego?
Dziewczyny nie lubią szarości i nudy w tym, co noszą. Przy tym wybierają zazwyczaj rzeczy proste i funkcjonalne – właśnie takie, jakie są szale, które początkowo miały być robione na ich własne potrzeby. Późniejsze poszukiwanie nowych kolorów przyczyniło się jednak do zapoczątkowania wspólnej działalności. Można więc powiedzieć, że SiScolorful powstało z miłości do kolorów, a obecnie są one jednym ze znaków rozpoznawczych tej marki.

Gdzie?
SiScolorful znajdziecie między innymi na Facebooku: https://www.facebook.com/SiScolorful. Zamówienia można składać bezpośrednio u dziewczyn, pisząc na adres: siscolorful@gmail.com. Szale znajdują się też w sklepach internetowych: www.shwrm.pl, www.chickitashop.com, www.conceptshop.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie: Femi Pleasure, ul. Odolańska 10; Frenchy Store, ul. Wspólna 27a; Secret Life (of things), ul. Polna 18/20 oraz w TFH Tymczasowy Butik, ul. Szpitalna 8a.

Co jeszcze można wyczarować z  szalików SiScolorful? Sprawdźcie w październikowym wydaniu MUSLI MAGAZINE - http://issuu.com/muslimagazine/docs/musli_pazdziernik_2012_issuu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz